Slnečníky Paraflex

Pozn: Tento web sa primárne venuje tieniacim plachtám. Pokiaľ vás viac zaujímajú slnečníky, kliknite sem.

Chcete mať tieň práve tam, kde sedíte? Nebaví vás večné posúvanie posedenia alebo dáždnika podľa toho, ako ubieha deň a s ním slnko? Potom voľte slnečníky Paraflex, ktoré sú upevnené na pružnej bočnej tyči a ich unikátny a patentovaný systém umožňuje aj praktické upevnenie na stenu alebo na bočné rameno vedúce k pevnému stĺpiku.

Slnečník je možné ľahko vytiahnuť a jednoduchým stlačením tlačidla nakloniť do požadovanej polohy. Ramená slnečníka sú vďaka pántom veľmi pružné a preto je možné ich po otvorení slnečníka ľahko a rýchlo presúvať. Rameno môže byť tiež ľahko demontované na ukladanie počas zimy.

Vyberať je možné hneď z niekoľkých farieb:

4 farby SOLIDUM - Acryl 250 gr/m2

Farebná škála plachiet SOLIDUM

10 farieb SUNBRELLA - premiová séria, Acryl 260 gr/m2

Farebná škála plachiet SUNBRELLA
Odporúčania k tkaninám

Slnečník Paraflex Monoflex (čierny slnečník)

Zostava zahŕňa stĺpik (205 cm) z eloxovaného hliníka, kotvu na upevnenie do betónu alebo na privŕtanie k pevnému podkladu, rameno s dĺžkou 1,85 alebo 2 m a samotný slnečník, ktorý je k dispozícii hneď v niekoľkých farbách, veľkostiach a tvaroch (šesťhran či štvorec). Cena zostavy začína na 26 488 Kč s DPH.

Slnečník Paraflex Wallflex (žltý slnečník)

Kvalitný slnečník s možnosťou upevnenia na stenu je vhodný predovšetkým na balkóny a terasy. Zostava zahŕňa rameno s dĺžkou 1,85 alebo 2 m a samotný slnečník, ktorý je k dispozícii hneď v niekoľkých farbách, veľkostiach a tvaroch (šesťhran či štvorec). Cena zostavy začína 16 940 Kč s DPH.

Slnečník Paraflex Monoflex Nero
Slnečník Paraflex Monoflex Nero
Slnečník Paraflex Wallflex Sunflower
Slnečník Paraflex Wallflex Sunflower
Slnečník Paraflex Wallflex Lagoon štvorec
Slnečník Paraflex Wallflex Lagoon štvor